Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca Zdalna | W Domu | Dodatkowa |Sta豉 | Online - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 9/02/2023 17:09:58
miesi帷 temu
W zwi您ku z dynamicznie rozwijaj帷ym si zespo貫m, prowadz nab鏎 na stanowisko:
Specjalista ds. Promocji

Co oferujemy?
• praca zdalna, w domu
• wyp豉ty dwa razy w miesi帷u na konto bankowe,
• wysokie wynagrodzenie (3 500 PLN-7 500 PLN) miesi璚znie, (w zale積o軼i od wynik闚)
• dodatkowe premie proporcjonalne do zaanga穎wania,
• pe軟e wsparcie zespo逝 oraz pomoc na ka盥ym kroku,
• elastyczne godziny pracy,
• mo磧iwo嗆 podj璚ia pracy w formie dodatkowej lub sta貫j,
• nie wymagam do鈍iadczenia, szkol od A do Z,
• nie wymagam 瘸dnej inwestycji finansowej.

Opis stanowiska pracy:
• reklama oraz promocja produkt闚 na zlecenie firm zewn皻rznych,
• nawi您ywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
• obs逝ga Klienta,
• tworzenie narz璠zi reklamowych,
• praca odbywa si w 100% w Internecie

Wymagania:
• uko鎍zone 18 lat,
• obywatelstwo polskie ze wzgl璠u na prawny charakter wsp馧pracy,
• aktualne zamieszkanie na terenie Polski,
• komputer lub smartfon z dost瘼em do Internetu,
• obs逝ga komputera na poziomie podstawowym,
• motywacja do pracy i osi庵ania wysokich wynik闚.

Liczba miejsc ograniczona ze wzgl璠u na m鎩 ograniczony czas i dost瘼no嗆.
Zapraszam do wsp馧pracy
Aplikuj na www.piotrnowakowski.xaa.pl lub kontakt tel: 511 573 981

Pozdrawiam, Nowakowski Piotr
Kontakt:
Piotr Nowakowski
Telefon:
511573981

Ods這n: 100
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl