Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Fizjoterapeuta – Francja – Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrze瞠 - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 16/11/2022 09:24:51
2 tygodnie temu
Miejsce pracy : Prywatny gabinet fizjoterapii - Francja - Region : Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrze瞠 - Departament : Vaucluse
OPIS STANOWISKA:
• Praca z pacjentem ortopedycznym (g堯wnie z b鏊ami plec闚 i r騜nego rodzaju kontuzjami aparatu ruchu, z protezami kolan, barku i bioder) oraz z pacjentem neurologicznym (m.in. ze stwardnieniem rozsianym, z chorob Parkinsona, po udarach) oraz kardiologicznymi (z wad serca, po zawa豉ch, z ci郾ieniem ortostatycznym).
• Rehabilitacja zak豉da: masa瞠, terapi manualn, drena limfatyczny i mechaniczny, kinezyterapi itp.
• Praca od 9:00 do 12:30 i od 13:30 do 17:00.

OFERUJEMY:
• Umow o prac na czas nieokre郵ony (CDI) podpisywan bezpo鈔ednio z francuskim pracodawc.
• Wynagrodzenie w wysoko軼i ok. 3 100 € brutto / miesi帷 (czyli oko這 14 538 z brutto/miesi帷).
• Bezp豉tne tymczasowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawc na pierwszy miesi帷. P騧niej ipf medical pomaga w znalezieniu mieszkania (kawalerka typu studio – koszt zakwaterowania oko這 500 – 550 €)
• Bezp豉tny kurs j瞛yka francuskiego (on-line).
• Bezp豉tn nostryfikacj dyplomu i t逝maczenie wszystkich potrzebnych dokument闚.
• Pokrycie koszt闚 podr騜y do Francji.
• Sta貫 wsparcie po wyje寮zie.

WYMAGANIA:
• Wykszta販enie kierunkowe: dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii, min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studi闚 lub do鈍iadczenie zawodowe.
• Umiej皻no嗆 pracy w zespole.
• Samodzielno嗆 i odpowiedzialno嗆.
• 砰czliwe podej軼ie w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:
• Dodatkowych kurs闚.
• Do鈍iadczenia zawodowego.
• Znajomo軼i j瞛yka francuskiego – tego nauczymy Ci sami !
Je郵i zainteresowa豉 Ci nasza oferta, prze郵ij CV na nasz adres: rekrutacja@ipfmedical.pl. Prosimy o dopisanie w CV nast瘼uj帷ej klauzuli:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie podanych danych osobowych przez sp馧k IPF Medical z siedzib w Poznaniu oraz inne sp馧ki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyra瘸m r闚nie zgod, aby sp馧ka IPF Medical mog豉 przes豉 mi informacje dotycz帷e innych rekrutacji w przysz這軼i oraz kontaktowa si ze mn w sprawie ciekawych ofert pracy za granic ”.
Chcesz dowiedzie si wi璚ej na temat oferty? Skontaktuj si z nami:
Klaudia Kalinowska tel. kom. 518 739 571

Pozdrawiamy,
IPF Medical 2 Sp. z o. o.
ul. Piekary 7
61-823 Pozna
Kontakt:
Malwina Jeziorska
Telefon:
539012933

Ods這n: 19
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl