Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Magazynier Wyszk闚 - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 12/08/2022 07:47:35
2 dni temu
Personnel International BPO Sp. z o.o. (nr cert. 5703) jest agencj zatrudnienia nale膨c do grupy Personnel International, dzia豉j帷ej na mi璠zynarodowym rynku ju od 20 lat.
Zatrudniamy pracownik闚 w Polsce i za granic. Za naszym po鈔ednictwem prac znalaz這 ju blisko 48 tysi璚y pracownik闚 o r騜nym stopniu kwalifikacji zawodowych.
Magazynier
Nr ref. 2/8/01/22

Opis stanowiska

Praca przy kompletacji zam闚ie w Centrum Dystrybucyjnym du瞠j sieci dyskont闚 spo篡wczych. Nie wymagane jest do鈍iadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy

Wyszk闚 okolice Warszawy

Stawka:

Miesi璚znie mo瞠sz zarobi nawet 9000z/netto

Stawka w okresie wdro瞠niowym:

Mo磧iwo嗆 zarobku od 15,50z do 23,90z netto, ulga dla m這dych

System pracy: 2-zmianowy system pracy, 8-12 godzin dziennie, mo磧iwo嗆 pracy 6 dni w tygodniu. Dzienne oraz nocne zmiany, 1 lub 2 przerwy w ci庵u dnia.

Obowi您ki: kompletowanie towaru wed逝g zam闚ienia. Obs逝ga w霩k闚 jezdniowych unosz帷ych i/lub podno郾ikowych, skaner闚, terminali.

Zapewniamy:

bezp豉tne uzyskanie uprawnie na obs逝g w霩k闚 jezdniowych (pod warunkiem przepracowania okresu umowy),
pomoc w wyrobieniu oraz szkoleniu na uprawnienie UDT
bezp豉tny 1 lub 2 posi趾i dwudaniowe w ci庵u dnia pracy (w zale積o軼i od ilo軼i godzin),
bezp豉tna opieka fizjoterapeuty,
bezp豉tne ubranie robocze,
bezp豉tna pomoc w za這瞠niu konta bankowego,
dojazd do pracy firmowym minibusem,
mo磧iwo嗆 uzyskania zaliczki na poczet wynagrodzenia,
premia za jako嗆 pracy i wydajno嗆,
premia za przepracowany okres zgodnie z zawart umow,
opieka koordynatora w Twoim j瞛yku,
legalne zatrudnienie,
terminowo wyp豉cane wynagrodzenie do 20-go ka盥ego miesi帷a na konto pracownika,
stabiln prac z mo磧iwo軼i awansu,
mieszkanie za 400 z這tych miesi璚znie (pobierane z wynagrodzenia)
pomoc w uzyskaniu karty pobytu

Wymagania:

ch耩 do pracy i zarabiania,
uprawnienia na obs逝g w霩k闚 jezdniowych unosz帷ych i/lub podno郾ikowych,

Mile widziane:

do鈍iadczenie na podobnym stanowisku pracy,
rozumienie j.polskiego,
prawo jazdy kat.B

Kontakt w sprawie pracy:

Yulia Rusetska y.rusetska@personnel.com.pl +48 690 201 676

Oferta pracy tymczasowej: NIE

Do aplikacji prosimy za陰czy klauzul nast瘼uj帷ej tre軼i:
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporz康zeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej og鏊nym rozporz康zeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.
Kontakt:
Yulia Rusetska
Telefon:
690 201 676

Ods這n: 90
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl