Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca w szklarniach - Holandia - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 23/06/2022 10:46:53
tydzie temu
Opis stanowiska

Oferujemy prac w szklarni u sprawdzonego holenderskiego pracodawcy. Do g堯wnych zada pracownika nale瞠 b璠zie przerywanie p彗闚 kwiatowych chryzantem, pielenie, sadzenie i pakowanie kwiat闚. Pracodawca mo瞠 zleci podobne prace przy innych kwiatach, np. storczykach czy tulipanach. Praca g堯wnie dla Pa, jednak mile widziane s te pary. Panom pracodawca mo瞠 zleci inne zadania, np. obs逝ga maszyn czy drobne prace remontowe.

Pracodawca nie wymaga do鈍iadczenia ani znajomo軼i j瞛yka. Wymagana jest gotowo嗆 do wykonywania pracy fizycznej w odpowiednim tempie, dok豉dno嗆 i staranno嗆. Wyjazd do pracy w pe軟i zorganizowany w ramach Assistance – 430 z (transport do Holandii, ubezpieczenie, indywidualny opiekun).

D逝go嗆 kontraktu: 3 miesi帷e z mo磧iwo軼i przed逝瞠nia.

Termin wyjazdu: od zaraz lub do uzgodnienia.

Miejsce pracy: okolice Hagi, Holandia.

Wymagania stanowiska

- gotowo嗆 do podj璚ia pracy fizycznej,

- brak problem闚 z kr璕os逝pem i alergii na kwiaty,

- zr璚zno嗆 manualna i motywacja do pracy,

- dyspozycyjno嗆 na czas trwania kontraktu,

- mile widziana komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka angielskiego,

- CV ze zdj璚iem

Oferujemy

- d逝go嗆 kontraktu: 3-6 miesi璚y z mo磧iwo軼i przed逝瞠nia, holenderska umowa

- praca w systemie godzinowym - stawka godzinowa: 10,48 EUR/h brutto dla os鏏 od 21 r.., 10,00 EUR/h brutto dla os鏏 20-letnich, 9,80 EUR/h brutto dla os鏏 19-letnich i 9,70 EUR/h brutto dla os鏏 18-letnich

- pracodawca wyp豉ca r闚nie 8% dodatku urlopowego

- 鈔ednio 40 godzin pracy w tygodniu, praca 5-6 dni w tygodniu, mo磧iwe godziny nadliczbowe (2-7 w tygodniu)

- wynagrodzenie wyp豉cane tygodniowo, mo磧iwe zaliczki

- 鈔ednie miesi璚znie zarobki oko這 1200 EUR netto - 5600 PLN netto (ju po op豉ceniu zakwaterowania oraz ubezpieczenia)

- pracodawca zapewnia zakwaterowanie w pokojach 1, 2 i 3 osobowych - koszt 97 Euro tygodniowo w apartamentach, ewentualnie w domkach kempingowych, dost瘼 do 豉zienki (prysznic, WC, pralka) i wyposa穎nej kuchni (kuchenka, lod闚ka, naczynia, garnki, czajnik, mikrofal闚ka)

- pracodawca zapewnia r闚nie ubezpieczenie zdrowotne, odpowiedzialno軼i cywilnej, oraz nast瘼stw nieszcz窷liwych wypadk闚 30,35 euro tygodniowo - potr帷ane z wynagrodzenia

- bezp豉tny transport pomi璠zy zakwaterowaniem a miejscem pracy zapewniony przez pracodawc

Dodatkowe informacje:

- nie pobieramy op豉t za rekrutacj ani prowizji z Twojego wynagrodzenia

- pracodawca pomaga w wyrobieniu holenderskiego numeru BSN

- nale篡 zabra ubranie robocze: wygodne d逝gie spodnie, pe軟e buty, koszulka z kr鏒kim r瘯awem

- wy篡wienie we w豉snym zakresie,

- dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 12 296 03 40

Aplikuj przez nasz stron internetow: https://www.bispolhr.com/pl/oferty/praca-w-szklarni_667402

Grupa Bis-Pol dzia豉 na podstawie certyfikatu Marsza趾a Wojew鏚ztwa Podkarpackiego numer 6782

Kontakt:
Grupa Bis-Pol HR
Telefon:
122960340

Ods這n: 21
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl