Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Lider poszukiwany! - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 14/09/2021 10:44:00
tydzie temu
Opis stanowiska:
- Sprawdzanie jako軼i rozm闚 osoby na stanowisku Ekspert klienta.
- Komunikacja z Ekspertami klienta.
- Zwi瘯szanie ich skuteczno軼i sprzeda篡.
- Praca na arkuszach - ocenianie ka盥ej rozmowy wed逝g wewn皻rznych parametr闚.

Wymagania:
- Otwarto嗆 na nowe kontakty.
- Pozytywne nastawienie.
- Zaanga穎wanie.
- Komunikatywno嗆.

Oferujemy:
- Udzia w ekskluzywnym projekcie premium na wy陰czno嗆 GCH.
- Profesjonalne szkolenie online sprzeda穎wo-produktowe z testem online i certyfikatem, kt鏎y otrzymasz od nas ZA DARMO!!!
- W 100% praca zdalna - mo瞠sz pracowa z ka盥ego miejsca na ziemi i przy tym dobrze zarobi oraz zdoby ciekawe do鈍iadczenie.
- Szybkie wdro瞠nie do projektu i wsparcie Lidera na ka盥ym etapie pracy.
- WYSOKIE ZAROBKI!

Zg這szenia prosz wysy豉 przez formularz: https://forms.gle/C6eXEezHQXKe9BsM6
Kontakt:
Gabriela
Telefon:
695193748

Ods這n: 10
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl