Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Brygadzista - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 13/05/2021 11:52:10
miesi帷 temu
Zadania:
• Rozdzielanie pracy pracownikom produkcyjnym na wszystkich dzia豉ch: spawalnia, tokarnia, prasy, szlifiernia, profile
• Nadz鏎 nad prawid這wo軼i wykonywania pracy i terminowo軼i realizacji zam闚ie
• Dba這嗆 o zachowanie porz康ku na stanowiskach pracy, wydzia豉ch
• Kontrolowanie sprawno軼i maszyn i urz康ze
• Prowadzenie niezb璠nej dokumentacji: raport闚 produkcyjnych, ewidencji czasu pracy, raport闚 wydajno軼iowych
• Sporz康zanie analiz wydajno軼i, wst瘼na kontrola jako軼i wytwarzanych produkt闚

Wymagania:
• Minimum 鈔ednie wykszta販enie techniczne, preferowane kierunki mechaniczne, obr鏏ka skrawaniem lub mechanika budowa maszyn
• Minimum roczne do鈍iadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomo嗆 obs逝gi i stosowania wszelkiego rodzaju przyrz康闚 pomiarowych
• Umiej皻no嗆 czytania rysunku technicznego
• Obs逝ga komputera, Pakiet MS Office, Word, Excel
• Znajomo嗆 budowy maszyn produkcyjnych
• Do鈍iadczenie w delegowaniu i zarz康zaniu zespo貫m
• Ch璚i do pracy i dok豉dno嗆 w wykonywanych obowi您kach
• Umiej皻no嗆 organizacji pracy w豉snej i pracy w grupie
• Gotowo嗆 do pracy zmianowej (6-14; 14-22; 22-6)

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umow o prac
• Nowoczesny park maszynowy
• Mo磧iwo嗆 do陰czenia do grupowego ubezpieczenia na 篡cie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego
• Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor
• Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa – dzielnica W這chy
Kontakt:
Anita Dyba豉
Telefon:
+48500121929

Ods這n: 28
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl