Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Operator prasy kraw璠ziowej - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 13/05/2021 11:35:09
miesi帷 temu
Zadania:
• Ustawianie i obs逝ga pras kraw璠ziowych (Amada, Durma)
• Gi璚ie metali na prasach kraw璠ziowych CNC (cienkie blachy 0,5mm - 3mm)
• Kontrola jako軼i element闚 (pomiar – suwmiarka, k徠omierz)

Wymagania:
• Minimum 6 miesi璚y do鈍iadczenia na stanowisku operatora prasy kraw璠ziowej (preferowana Amada lub Durma)
• Wykszta販enie 鈔ednie mile widziane
• Umiej皻no嗆 czytania rysunku technicznego
• Umiej皻no嗆 pisania program闚 b璠zie atutem
• Ch璚i do pracy i dok豉dno嗆 w wykonywanych obowi您kach
• Gotowo嗆 do pracy zmianowej (6-14; 14-22; 22-6)

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umow o prac
• Premie uznaniowe
• Nowoczesny park maszynowy
• Mo磧iwo嗆 do陰czenia do grupowego ubezpieczenia na 篡cie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego
• Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor
• Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa – dzielnica W這chy
Kontakt:
Anita Dyba豉
Telefon:
+48500121929

Ods這n: 23
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl