Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca przy Komputerze | Nawet 2500 z netto na start - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 26/02/2021 08:26:06
miesi帷 temu
Wsp馧pracujemy z polsk firm, kt鏎a istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Poszukuj partner闚 do wsp馧pracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/Reklamy

Co oferujemy?

- Praca odbywa si na podstawie UMOWY
- Wynagrodzenie w wysoko軼i 2400 - 10500 PLN - uzale積ione od zaanga穎wania
- Wysokie, regularne wynagrodzenie przy sta貫j wsp馧pracy
- Prac zdaln, nie musisz wychodzi z domu
- Narz璠zia oraz gotowe szkolenia dla os鏏 bez do鈍iadczenia - Szkolimy od A do Z
- Zdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowego
- Regularne szkolenia online
- Elastyczne godziny pracy
- Mo磧iwo嗆 pracy w formie dodatkowej lub sta貫j
- Pe軟e wsparcie osoby wprowadzaj帷ej
- 安ietn atmosfer oraz wsparcie ca貫go zespo逝

Wymagania:

- Uko鎍zone 18 lat
- Obywatelstwo polskie
- Aktualne zamieszkanie na terenie Polski
- Komputer lub smartfon z dost瘼em do internetu
- Obs逝ga komputera na poziomie podstawowym
- Sumienno嗆, zaanga穎wanie i ch耩 do rozwoju

Opis Stanowiska:

- dzia豉nia promocyjne produkt闚 najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku
- nawi您ywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
- obs逝ga Klienta,
- tworzenie narz璠zi reklamowych,
- praca odbywa si w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie s wymagane.

Mo磧iwo嗆 atrakcyjnych zarobk闚:

- Na pocz徠ek oko這 2 400 PLN miesi璚znie, pracuj帷 po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
- U nas nie ma g鏎nej granicy zarobk闚 dlatego ju po oko這 2-3 miesi帷ach masz mo磧iwo嗆 zarobk闚 - 5 000 PLN a w kolejnych miesi帷ach - 10 500 PLN i wi璚ej miesi璚znie.
- Wszystko uzale積ione od Twojego zaanga穎wania

Chcesz wi璚ej uzyska wi璚ej informacji i do陰czy do projektu ?

1. Napisz do mnie bezpo鈔ednio prywatn wiadomo嗆 na moim FB (link znajdziesz poni瞠j lub/i klikaj帷 przycisk obok)
2. Dodaj mnie do znajomych- u豉twi mi to kontakt z Tob i szybciej odpowiem (dostaje du穎 wiadomo軼i)
3. Przedstawi Ci szczeg馧y oraz um闚imy si na wst瘼n rozmow.

Link do mojego profilu na FB:
Cena: 1 z

Zg這 naruszenie
Kontakt:
Pawe
Telefon:
123123123

Ods這n: 39
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl