Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
M這dszy Specjalista, Specjalista Asystent/Koordynator Projektu - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 15/02/2021 10:09:49
2 tygodnie temu
Praca
Jeste鄉y firm doradcz ze stabiln pozycj na rynku i bardzo dobr opini u klient闚. Dzia豉my od 2002 r. Obs逝gujemy blisko 500 firm i instytucji w zakresie Funduszy UE.
W zwi您ku z wkroczeniem w nowy segment rynku poszukujemy os鏏 pe軟ych zaanga穎wania, kt鏎e wykazuj si umiej皻no軼iami w obs逝dze projekt闚 dla naszych Klient闚.
Mile widziani studenci kierunk闚:
 humanistycznych do pracy administracyjno-biurowej,
 technologie OZE, rachunkowo嗆 i finanse, bankowo嗆, ekonomia, matematyka, fizyka oraz innych kierunk闚 technicznych i ekonomicznych.
Poszukujemy pracownik闚 na stanowiska:
M這dszy Specjalista Specjalista Asystent/Koordynator Projektu
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
 Udzia w procesie przygotowywania aplikacji dla Klienta oraz kontrola jego realizacji,
 Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
 Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysok jako嗆 obs逝gi,
 Opracowywanie biznes plan闚,
 Monitorowanie realizacji projekt闚,
 Weryfikacja wniosk闚 o p豉tno嗆.
Wymagania:
 znajomo嗆 pakietu MS Office,
 dok豉dno嗆 w wykonywaniu powierzonych zada,
 umiej皻no嗆 komunikacji i pracy w zespole.
Oferujemy:
 Prac przy ciekawych projektach,
 Mo磧iwo嗆 kszta速owania oferty dla Klienta,
 Dost瘼 do know-how i wiedzy na temat segment闚 rynku o wysokim potencjale rozwoju,
 Pakiet opieki medycznej,
 Rozw鎩 pod okiem do鈍iadczonych Koordyntor闚 Projekt闚,
 Partnerskie relacje oraz Prac w przyjaznym i pozytywnie nastawionym zespole,
 Atrakcyjne zarobki oraz premie,
 Niezb璠ne narz璠zia pracy,
 Najlepszym kandydatom oferujemy karier na 軼ie盧e mened瞠rskiej,
 Atmosfer Zaufania.
Aplikacje zg這szeniowe prosimy wysy豉 na adres: biuro@euro-most.eu
Kontakt telefoniczny: 501 712 020
Uprzejmie informujemy, 瞠 odpowiemy na wybrane oferty.
ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOΣ !
Przesy豉j帷 zg這szenie zgadzasz si na przetwarzanie przez Fundacj Euro-Most, z siedzib przy ul. Wiertniczej 138, 02-952 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zg這szeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w og這szeniu.
Kontakt:
Fundacja Euro-Most
Telefon:
501 712 020

Ods這n: 11
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl