Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Elektromechanik - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 17/12/2020 13:27:20
miesi帷 temu

LeasingTeam Professionalwspiera polskie i globalne przedsi瑿iorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracownik闚 i zarz康zaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje si w rekrutacjach sta造ch na stanowiska 鈔edniego i wy窺zego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracuj帷 w oparciu o autorsk metodologi ASSET, kt鏎a porz康kuje dzia豉nia rekruter闚 i zwi瘯sza ich efektywno嗆. Posiadamy biura w Gda雟ku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wroc豉wiu. Professional nale篡 do LeasingTeam Group - najwi瘯szej w kraju grupy sp馧ek doradztwa personalnego wy陰cznie z polskim kapita貫m, kt鏎a od 15 lat skutecznie 陰czy kandydat闚 i pracodawc闚, 鈍iadcz帷 im kompleksowy zakres us逝g HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klient闚 poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:

Elektromechanik

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:
 bie膨ca naprawa maszyn i urz康ze,
 analiza i eliminowanie przyczyn 廝鏚這wych awarii,
 udzia w planowaniu i przeprowadzaniu przegl康闚 oraz konserwacji maszyn i urz康ze,
 wsp馧udzia w opracowywaniu i wykonywaniu modyfikacji maszyn i urz康ze,
 prowadzenie zapis闚 awarii maszyn,
 zapewnienie spe軟ienia wymaga bezpiecze雟twa parku maszynowego - udzia w procesach dopuszczenia maszyn do ruchu,
 prowadzenie szkole dla operator闚 w zakresie podstawowej obs逝gi maszyn i urz康ze.

Oczekiwania:
 wykszta販enie techniczne min. 鈔ednie (mechatronik, elektrotechnika, elektromechanika lub pokrewne),
 min. 2 letnie do鈍iadczenie w s逝瘺ach utrzymania ruchu,
 znajomo嗆 budowy i dzia豉nia maszyn przemys逝 spo篡wczego, szczeg鏊nie uk豉d闚 sterowania: pneumatycznego i elektronicznego,
 umiej皻no嗆 czytania rysunk闚 konstrukcyjnych, schemat闚: elektrycznych i pneumatycznych,
 uprawnienia SEP do 1KV,
 znajomo嗆 zagadnie z zakresu automatyki, programowania i obs逝gi sterownik闚 PLC.

Oferta:
 zatrudnienie w ramach umowy o prac w firmie produkcyjnej,
 wynagrodzenie podstawowe + dodatki + premie,
 praca w systemie zmianowym 4 brygadowym,
 mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego,
 pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie do ubezpieczenia na 篡cie i karty sportowej, karta lunchowa, paczki na 鈍i皻a, premie dwa razy w roku, kawa, posi趾i i przek御ki i dost瘼 do produkt闚 firmowych).

Zapraszam do aplikowania:

Zgodnie z obowi您uj帷ym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera op豉t od kandydat闚 za udzia w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, 瞠 skontaktujemy si jedynie z wybranymi Kandydatami.
Agencja zatrudnienia- nr certyfikatu 16570
Kontakt:
Telefon:

Ods這n: 13
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl