Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Kierownik Apteki Grodzisk Mazowiecki - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 30/01/2020 13:09:25
2 tygodnie temu
Dla naszego Klienta, apteki og鏊nodost瘼nej, poszukujemy Kandydat闚 na stanowisko: Kierownik Apteki, Nr ref.: KA/02/20/GM, Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Kierownik Apteki Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska:

Nadz鏎 nad prawid這wym funkcjonowaniem apteki.
Zapewnienie pacjentom obs逝gi na najwy窺zym poziomie.
Zarz康zanie podleg造m zespo貫m.
Zarz康zanie magazynem, realizacja zam闚ie oraz monitorowanie termin闚 wa積o軼i.
Dba這嗆 o wysok jako嗆 鈍iadczonych us逝g.
Sprzeda lek闚 oraz wykonywanie lek闚 recepturowych i aptecznych zgodnie z obowi您uj帷ymi przepisami.
Zaanga穎wanie, determinacja, odpowiedzialno嗆.

Wymagania:

Wykszta販enie wy窺ze - farmaceutyczne, plus prawo do wykonywania zawodu.
Minimum 5-letnie do鈍iadczenie w pracy na stanowisku magistra farmacji.
Mile widziane do鈍iadczenie zawodowe w bran篡 farmaceutycznej.
Wysokie kompetencje interpersonalne
Umiej皻no軼i analityczne oraz my郵enie strategiczne.
Otwarto嗆 i ch耩 niesienia pomocy pacjentom.
Dobra organizacja pracy.
Umiej皻no嗆 dowodzenia zespo貫m
Zaanga穎wanie w rozw鎩 apteki.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umow o prac.
Konkurencyjne wynagrodzenie plus premi.
Szkolenia p造nnie wprowadzaj帷e do pracy w aptece.
Bardzo dobr atmosfer pracy.
Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego.
Pakiet benefit闚 w postaci: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na 篡cie, upomink闚 okoliczno軼iowych.

Skontaktuj si z nami je瞠li chcesz pozna wi璚ej szczeg馧闚.
Mi這 nam b璠zie Ciebie pozna!

Tw鎩 konsultant to: Urszula 砰radzka

Numer telefonu: +48 884 729 081

E-mail: urszula.zyradzka@hrcontact.co

CAZ: 11828
Kontakt:
Urszula
Telefon:
884729081

Ods這n: 6
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl