Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Doradca klienta/ umowa o prac/ podstawa + prowizja - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 4/12/2017 11:43:00
6 dni temu

Mamy dla Ciebie:

-Zarobki- 3000z - albo wi璚ej!
-Prac od poniedzia趾u do pi徠ku
-Praca tylko w jedn sobot w miesi帷u- extra p豉tna;
-Sprzeda presti穎wych produkt闚 ubezpieczeniowych;
-Przyjazny zesp馧 nastawiony na wsp馧prac, a nie rywalizacj;
-Umow o prac (chyba, 瞠 wolisz umow zlecenie - to Tw鎩 wyb鏎);
-Prywatn opiek medyczn, kt鏎a jest standardem dla ka盥ego;
-Dofinansowanie do pakietu sportowego ;
-Nie musisz mie do鈍iadczenia - wszystkiego Ci nauczymy!
-Kasa jest regularnie na Twoim koncie
-Du穎 si dzieje - firma to nie tylko praca

Czego oczekujemy:

-Pozytywnej energii i otwarto軼i
-ζtwo軼i nawi您ywania kontakt闚
-Orientacji na cel i determinacji

Twoje zadania to:

-Sprzeda prostych produkt闚 ubezpieczeniowych
-Telefoniczny kontakt z Klientem naszej firmy
-Dbanie o najwy窺z jako嗆 obs逝gi
-Realizacja za這穎nych cel闚

Czy wiesz, 瞠…

-Ponad 80% naszej kadry zarz康zaj帷ej to ludzie z rekrutacji wewn皻rznych – stawiamy na Wasz potencja!
-60% naszego zespo逝 operacyjnego to osoby, kt鏎e zaczyna造 w naszym zespole sprzeda篡!
-字edni sta w Dziale Sprzeda篡 naszych pracownik闚 to 1 rok.

Kontakt:
4life direct
Telefon:
660435922

Ods這n: 4
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl