Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Specjalista ds. kadr i p豉c - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 22/10/2017 17:02:30
miesi帷 temu
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to 鈍iatowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klient闚 poszukuje os鏏 na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i p豉c

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: SKP/037/PSE

Kluczowe zadania na stanowisku:

>Sporz康zanie i prowadzenie dokumentacji p豉cowej
>Rozliczanie wynagrodze i 鈍iadcze oraz przygotowywanie list p豉c dla pracownik闚 i zleceniobiorc闚
>Prowadzenie p豉cowej bazy danych os鏏 zatrudnionych oraz bie膨ca ich aktualizacja
>Sporz康zanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS
>Obs逝ga systemu kadrowo - p豉cowego oraz programu P豉tnik
>Przygotowywanie r騜nego rodzaju raport闚 oraz zestawie p豉cowych
>Wsp馧pracowanie z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi

Oczekiwania:

>Wykszta販enie wy窺ze
>Do鈍iadczenie na podobnym stanowisku w dziale kadr i p豉c
>Praktyczna znajomo嗆 zagadnie z zakresu prawa pracy i ubezpiecze spo貫cznych
>Znajomo嗆 program闚 kadrowo - p豉cowych, programu P豉tnik
>Znajomo嗆 j瞛yka angielskiego (min.B1)

Oferujemy:

>Stabilne zatrudnienie w oparciu o umow o prac
>Konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefit闚
>Szkolenia poszerzaj帷e wiedz i umiej皻no軼i (np. szkolenia j瞛ykowe)
>Mo磧iwo嗆 rozwoju i awansu w mi璠zynarodowej firmie

Prosimy o aplikowanie przez poni窺z stron internetow:

"Niniejszym wyra瘸m dobrowolnie zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzib w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do cel闚 zwi您anych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyra瘸m tak瞠 zgod na udost瘼nianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do cel闚 zwi您anych z procesem rekrutacji. Przys逝guje mi prawo dost瘼u do moich danych i ich poprawiania."

Kontakt:
Paula Serkowska
Telefon:
882907795

Ods這n: 12
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl