Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Projektant/ Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych - Og這szenia Warszawa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 19/10/2017 11:01:21
miesi帷 temu
Dla naszego klienta, posiadaj帷ego pr篹nie rozwijaj帷e si biuro projektowe, poszukujemy osoby na stanowisko:
Projektant / Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych.

Opis stanowiska

Zakres obowi您k闚:

• wsp馧tworzenie koncepcji projektowych w oparciu o informacje uzyskane od klienta
• wsp馧tworzenie wsad闚 technicznych do projekt闚
• projektowanie instalacji sanitarnych
• prowadzenie czynno軼i formalno-prawnych zwi您anych z procesem projektowania
• wsp馧praca z architektami
• kontakt z klientem, instytucjami i innymi uczestnikami realizowanych projekt闚,
• przygotowywanie dokumentacji projektowej

Oczekiwane kwalifikacje:

• kreatywno嗆 techniczna
• umiej皻no嗆 tworzenia koncepcji, usprawnie
• komunikatywno嗆, umiej皻no嗆 rozwi您ywania problem闚
• umiej皻no嗆 pracy w zespole i organizacji czasu pracy w豉snej
• konsekwencja i wytrwa這嗆 w d捫eniu do cel闚
• wykszta販enie wy窺ze techniczne
• preferowany kierunek in篡nieria 鈔odowiska
• do鈍iadczenie w projektowaniu
• bardzo dobra znajomo嗆 pakietu MS Office oraz programu AutoCAD, InstalSoft

Wymagania:

Minimalne do鈍iadczenie 2 lata
Minimalne wykszta販enie In篡nier
Posiadanie prawa jazdy kategorii B
Obs逝ga komputera Wymagana
Dodatkowe wymagania Specjalizacja w projektowaniu instalacji: sanitarno-grzewczych lub wodno-kanalizacyjnych, lub gazowych, lub klimatyzacyjno-wentylacyjnych

Dodatkowe informacje:

Rodzaj umowy umowa o prac
Liczba wakat闚 5
Kontakt:
Joanna
Telefon:
533 387 926

Ods這n: 14
      Zobacz Katalog Warszawskich Wizyt闚ek

WARSZAWSKIE OGΜSZENIA
www.stolica-ogloszenia.pl